Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Kız Meslek’te güzel program


Adapazarı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişim Bölümü 11. sınıf öğrencileri, 23 Nisan’a yönelik Gökkuşağı ve Mefkure Anaokulu öğrencileriyle birlikte 1. Geleneksel Küçük Eller Büyük Düşler programını gerçekleştirdiler.

Etkinlikler
Gelenekselleştirilmesi planlanan programa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Cansız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Sarımert, Koray Keskin, Tuncay Atioğlu ve çevre illerden müdürler ile eğitim camiası katıldı. Program anaokulu öğrencilerinin 11. sınıf öğrencilerinin yardımlarıyla posterlere el baskısı, resimler ve miniklerin yüzlerinin boyanmalarıyla başladı. Müdür Dilek Balcı, programdaki konuşmada Gökkuşağı ve Mefkure Anaokulları’na teşekkür etti.
Dans gösterisi
Kız Meslek Lisesi’ndeki 23 Nisan etkinliği kapsamındaki programda minik öğrenciler dans gösterileri yaptılar. Yaptıkları dans gösterilerinin arasında erkek çocukların yaptığı semazen gösterisi ve mehter marşı takımı büyük alkış topladı. Yaptıkları danslarla izleyicileri eğlendiren öğrenciler, kendileri de büyük mutluluk yaşadılar. Programın her şeyini kendileri hazırlayan çocuk gelişim bölümü öğrencileri kuklaların yanı sıra yiyecek ve içecekleri de minik öğrencilere dağıttılar. Program öğrencilerin eğlenceli alkışlarıyla sona erdi.

1 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 2267 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU