‘Sorunlarımızı mecliste takip etsinler’1 Mayıs 2015, Cuma

İçimizi döküyoruz
Seçimlerin tüm ülkemiz ve şehrimiz adına hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Akdardağan, “Tüm partilerimize ve değerli milletvekili adaylarına bu seçim sürecinde başarılar diliyoruz. Bilindiği gibi her seçim dönemi küçük esnafımız ve özellikle bakkal amcalarımız siyasilerin uğrak mekanları oluyor. Esnafımız bu ziyaretlerle memnun oluyor. Seçimden seçime de olsa esnafın ayağına gelen siyasilere bir nebze de olsa içimizi dökme ve isteklerimizi anlatma fırsatı buluyoruz” dedi.

Her fırsatta
Bugüne kadar tüm partilerin siyasi seçim beyannamelerinde genel anlamda esnaf ve sanatkara yönelik kapsamlı bir vaat bulunmadığına dikkat çeken Başkan Akdardağan, “Esnaf ve sanatkarın sorunları bellidir. Kuzuyu kurda boğdurmamak, nefes alabilmek için yapılan düzenlemelerin genişletilmesi, özellikle bakkal esnafının unutulmaya yüz tutmuş esnafa verilen kredilere dahil edilmesi, AVM’lere belirlenen kriterler haricinde izin verilmemesi, esnafın desteklenmesi gibi isteklerimiz ve beklentilerimiz var. Bu taleplerimizi her fırsatta dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz” dedi.


Talep ediyoruz
Başkan Akdardağan, “Özellikle şehrimize katkı sağlayacak olan projeler başta olmak üzere, esnafın isteklerine önem verilen projelerde yer almak istiyoruz. Seçilip Ankara’ya gönderdiğimiz milletvekillerinde mecliste esnafımız adına, şehrimiz adına çalışmalar yapmasını ve istemleri mecliste takip etmesini bekliyoruz, talep ediyoruz. Bu anlamda isteklerimize kulak verilmesini önemle rica ediyoruz” dedi.
 

Bu haber toplam 891 defa okundu.