Günün Tarihi:4 Haziran 2020

‘Sorunlarımızı mecliste takip etsinler’


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, siyasi partilerin milletvekili adaylarını esnaf olarak ağırlamaktan mutluluk duyduklarını, ancak esnafa yönelik projeler beklediklerini söyledi.

İçimizi döküyoruz
Seçimlerin tüm ülkemiz ve şehrimiz adına hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Akdardağan, “Tüm partilerimize ve değerli milletvekili adaylarına bu seçim sürecinde başarılar diliyoruz. Bilindiği gibi her seçim dönemi küçük esnafımız ve özellikle bakkal amcalarımız siyasilerin uğrak mekanları oluyor. Esnafımız bu ziyaretlerle memnun oluyor. Seçimden seçime de olsa esnafın ayağına gelen siyasilere bir nebze de olsa içimizi dökme ve isteklerimizi anlatma fırsatı buluyoruz” dedi.

Her fırsatta
Bugüne kadar tüm partilerin siyasi seçim beyannamelerinde genel anlamda esnaf ve sanatkara yönelik kapsamlı bir vaat bulunmadığına dikkat çeken Başkan Akdardağan, “Esnaf ve sanatkarın sorunları bellidir. Kuzuyu kurda boğdurmamak, nefes alabilmek için yapılan düzenlemelerin genişletilmesi, özellikle bakkal esnafının unutulmaya yüz tutmuş esnafa verilen kredilere dahil edilmesi, AVM’lere belirlenen kriterler haricinde izin verilmemesi, esnafın desteklenmesi gibi isteklerimiz ve beklentilerimiz var. Bu taleplerimizi her fırsatta dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz” dedi.


Talep ediyoruz
Başkan Akdardağan, “Özellikle şehrimize katkı sağlayacak olan projeler başta olmak üzere, esnafın isteklerine önem verilen projelerde yer almak istiyoruz. Seçilip Ankara’ya gönderdiğimiz milletvekillerinde mecliste esnafımız adına, şehrimiz adına çalışmalar yapmasını ve istemleri mecliste takip etmesini bekliyoruz, talep ediyoruz. Bu anlamda isteklerimize kulak verilmesini önemle rica ediyoruz” dedi.
 

1 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 878 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU