Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Seminerde buluştular


Hakemler ve gözlemciler nisan ayı seminerinde buluştular.

Seminerde buluştular
İlimiz hakem ve gözlemcileri yeni bilgiler edindi.
Serdivan’da
İlimizin tüm hakemlerini buluşturan nisan ayı hakemlik il eğitim semineri, önceki akşam Serdivan’da bulunan Sakarya Spor Salonu Konferans Salonu’nda yapıldı. Sakarya İl Hakem Kurulu tarafından verilen il eğitim seminerinde Maksut Balta ve Mehmet Doğan eğitmen olarak hakemleri bilgilendirdiler. 
Teşekkür
İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar, TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün, Klasman, Bölgesel ve il gözlemciler ile klasman hakem, kadın klasman hakem, klasman yardımcı hakem, bölgesel hakem, bölgesel yardımcı hakem, il hakemleri ve HİF hakemlerimizin katıldığı seminer, son derece güzel geçti. Tüm hakem ve gözlemcilere teşekkür ediyoruz” dediler.
 Hakemler ve gözlemciler nisan ayı seminerinde buluştular.
 Mehmet Alemdar ve Özgür Aygün, il eğitimine katılan Maksut Balta ve Mehmet Doğan hocalara da ayrıca teşekkür ettiler. Sinan Kolcu

2 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 813 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU