Günün Tarihi:3 Haziran 2020

2,5 milyon TL’lik köprü


Mudurnu Çayı üzerinde yeni bir köprü yapım çalışması daha başlattıklarını belirten Başkan Toçoğlu, “82 metre uzunluğunda olacak yeni Bedilkazancı Köprüsü şehrimize hayırlı olsun” dedi.

İnceledi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mudurnu Çayı üzerine yeni bir köprü daha inşa ediyor. Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ile Bedilkazancı Köprüsü yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Mudurnu Çayı üzerine yeni bir köprü daha inşa ediyoruz. Kısa bir süre önce eski Ankara yolu olarak bilinen güzergahta, Çatalköprü Mahallesi girişinde yapım çalışmalarını tamamladığımız köprüyü trafiğe açmıştık. Şimdi de Bedilkazancı Köprüsü yapım çalışmalarını başlatıyoruz” diye konuştu.

82 metre

2,5 milyon TL’lik yatırımla 82 metre uzunluğunda yeni bir köprünün inşa edileceğini belirten Toçoğlu, “İhtiyacı karşılamayan eski köprünün yıkım çalışmalarını tamamladık. İnşallah 2,5 Milyon TL’lik proje ile 82 metre uzunluğunda ve 13 metre genişliğinde modern bir köprü inşa edeceğiz. Yeni köprümüz ile bölge ulaşımının daha güvenli olmasını sağlayacağız. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

4 Mayıs 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 825 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU