Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

12’den vurdular


Kaynarca’daki trap atışları nefesleri kesti.

12’den vurdular
Kaynarca Atıcılar-Avcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü, yarın Kaynarca’nın kurtuluşuna özel trap atışları düzenledi.
Ödül verildi
Farklı il ve ilçelerden de katılımın olduğu atışlarda kıyasıya birincilik mücadelesi yaşandı. Tabanca ve hedef atışlarında yarışmaya İstanbul’dan katılan Mehmet Topluoğlu birinci olurken, şişe atışında ise Karasu takımından Metin Halimergün birinci oldu. Kulüp Başkanı Muharrem Çelebi katılımcılara teşekkür ederken, derece alan yarışmacılara ödüllerini takdim etti.
Sonuçlar
Kaynarca’daki trap müsabakalarında, hedef atışlarında Mehmet Topluoğlu 1nci, Soner Aydın 2nci, Ayhan Kapısız 3ncü, Taban Atışları’nda Mehmet Topluoğlu 1nci, Kahraman Ayvaz 2nci, Ali Boğaz 3ncü, şişe atışlarında ise Metin Halimergün 1nci, Hakan Kaçar 2nci, Erkan Kaya ise 3ncü oldu. (Murat Hazer)
 : Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.
 :  Kaynarca’daki trap atışları nefesleri kesti. Sinan Kolcu

6 Mayıs 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1087 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU