Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Öğrencilere başarı sırları


Sakarya’da Eğitim, Sağlık ve Spor alanlarında herkesin yakından tanıdığı ve Ulaşım-Turizm Sektöründe bir marka olan Halit Evin, Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’ne ziyarette bulundu.

Ortak
Okul müdürünün, öğretmenlerin ve öğrencilerin ısrarlarını kırmayan Halit Evin, öğrencilerle bir saatten fazla süren keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.  Okulun konferans salonunda yapılan sohbette Halit Evin, ‘eğitimin tüm toplumun ortak meselesi olduğunu ve ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşmasında eğitimin öneminin büyük olduğunu’ vurguladı.

Gurur
Öğrencilerin oldukça dikkatini çeken bu keyifli sohbette Halit Evin öğrencilere, çocukluğundan başlayarak başarılı bir işadamı olmanın serüvenini aktarırken, tecrübeleriyle de tavsiyelerde bulundu.  Konferans bitiminde Türkiye’ de en çok proje üreten Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nde bulunmaktan gurur duyduğunu ifade eden başarılı işadamı; ‘herkesin imkânları ölçüsünde ortak değerimiz olan eğitime katkı vermesi gerektiğinin de’ altını çizdi.

9 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 892 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU