Günün Tarihi:24 Kasım 2020

AKCEZ fuara katıldı


AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., grup şirketleri SEDAŞ ve SEPAŞ Enerji ile birlikte, bu yıl beşinci kez düzenlenen Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2015’e katıldı.

AKCEZ, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu ortak girişim şirketi olarak katıldığı istihdam fuarında, grup şirketleri SEDAŞ ve SEPAŞ Enerji ile bu yıl DOMİF’15 İstihdam ve Üniversite Tanıtım Fuarı’nda yerini aldı. AKCEZ İnsan Kaynakları standında, AKCEZ İK Departmanı uzmanları tarafından tanıtım ve bilgilendirme yapılırken, SEDAŞ ve SEPAŞ Enerji şirketleri için de benzer çalışmalar yapılacak, iş başvurusu yapacaklar için form doldurtularak, hazır CV’ler teslim alınacak. 

9 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 837 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU