Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Sentez yine gururlandırdı


2014-2015 TEOG sınavlarında Türkiye birincileri yine aynı kurumdan çıktı. Sentez Dershanesi Kurucusu Hamit Amuk geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de lise giriş sınavlarında öğrencilerinin gösterdiği başarıdan gurur duyduklarını belirtti.

700 puan
Bu seneki birinci dönem TEOG sınavında 19 öğrencilerinin tüm sorulara doğru cevap vererek 700 tam puan aldığını, geçen hafta gerçekleştirilen ikinci dönem TEOG sınavında ise 2 öğrencilerinin tüm sorulara doğru cevap vererek 700 tam puan alacağını belirtti.

Sınavlar
Kurum olarak lise giriş sınavlarında her yıl artan başarı grafiği ile öğrencilerini sadece Sakarya’nın değil, Türkiye’nin en iyi okullarına yerleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Hamit Amuk, bu sene de her iki TEOG sınavında tam puan alarak Türkiye Şampiyonu olan Burak Odabaş başta olmak üzere iki sınav ortalaması 690 puanın üzerinde olan 28 öğrencisinin yine ülkemizin gurur kaynağı olan okullara yerleşmesini beklediğini belirtti.  20 senedir Sakarya’da dershanecilik faaliyetini sürdürdüklerini belirten Hamit Amuk 2015-2016 eğitim-öğretim yılında İlke Akademik Ortaokulu olarak hizmet vereceklerini belirtti.
 

11 Mayıs 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 4093 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU