Günün Tarihi:20 Eylül 2021

AK Parti Esnafın Sesidir


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yenicami esnafı ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen programa Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa İsen ve Recep Hacıeyüpoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, S

Esnafın Yanında Olduk
Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Zeki Toçoğlu, “Hamdolsun her seçimde esnafımızın güçlü desteğini aldık. Bu kapsamda esnafımızın hemşerilerimize daha iyi şartlarda hizmet etmesi için projeler ürettik. Yeni tesisler inşa ettik, yenileme çalışmaları yaptık. Esnafımızın şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak projelerine destek olduk. Hamdolsun şehrimizin gelişimi noktasında da güzel bir ivme yakaladık. Her alanda hızla büyüyen Sakaryamızın gelişimizin sürdürmesi için inşallah 7 Haziran’da hükümetimize güçlü bir destek vereceğiz” diye konuştu.

Birlikte Yürümeye Devam Edeceğiz
Başkan Toçoğlu, “Yine çok önemli bir sürece girdik. Ankara’da şehrimizi temsil edecek güçlü milletvekili adaylarımız var. Adaylarımızın şehrimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla Ankara’da elinden geleni yapacağına inanıyoruz. Her zaman hemşerilerimizin desteğine layık olmaya çalıştık. Hemşerilerimizin emanetine sahip çıktık. İnşallah önümüzdeki süreci de başarılı bir şekilde tamamlayarak birlikte yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güçlü Bir Yapı
Buluşmanın devamında söz alan Milletvekili adaylarından Hacıeyüpoğlu, “Her zaman esnafımızla bir ve beraber olacağız. Şehrimizin milletimizi en iyi şekilde Ankara’da temsil edeceğiz. Yeni Sakarya’nın inşası için bir kez daha destek bekliyoruz” ifadelerini kullanırken; İsen, “Şehrin asıl kurucuları esnafımızıdır. Şehrimizde hızlı bir değişim gerçekleşiyor. Şehrimizde yönetenler ve yönetilenler arasında oluşan uyum, gelişimini daha hızlı sürdürmesine ortam sağlıyor. İstikrarın sürmesi, Türkiye’nin önünü açacak sistemi oluşturmak adına desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

13 Mayıs 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 981 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU