Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Tatanga açıklaması


Tatanga açıklaması

Tatanga açıklaması
Sakaryaspor’un cefakar taraftarı Tatangalar, Erzurum yaşanan olaylar sonrası açıklama yaptılar. Rövanş maçında sağduyulu olunması gerektiğini vurgulayan Tatangalar’ın açıklaması şöyle;
“Sakaryaspor’umuz bilindiği üzere Erzurum deplasmanından avantajlı bir şekilde ayrılmış, bütün zor şartlara rağmen her hangi bir sorun olmadan şehrimize ulaşmıştır. Böylesine zorlu bir deplasman şartlarından lehimize bir sonuçla ayrıldıkları için futbolcularımız ve teknik heyetimizi kutlar, sahamızda oynayacağımız müsabakadan, inandığımız sonuçla ayrılacakları konusunda kendilerine güvenimizin tam olduğunu belirtmek isteriz. Pazartesi günü saat 16.30’da yapacağımız karşılaşma, bizler için hayati derece önem içermektedir. Bu karşılaşma, yıllardan beri yaşadığımız sıkıntılı günlerin geride kalması için son virajdan bir önceki sapaktır. Bu önemli viraj öncesi, biz şehrin temsilcilerine düşen bu kutsal görevde dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar bulunmaktadır.
Unutulmamalıdır ki; Tatangalar 1990 yılından beri süre gelen zaman zarfında gerek geçmişte, gerek gelecekte bütün sivil toplum örgütlerine, kamuoyuna, taraftar gruplarına örnek teşkil edecek değerler ortaya çıkarmıştır. Şartlar ne olursa olsun, yaşadığımız sıkıntılar ne kadar belimizi bükmeye yönelik gerçekler olursa olsun, bizler bugüne kadar o asil sükunetimizi koruyarak bugünlere gelmiş bulunuyoruz. Sinan Kolcu
Uzun lafın kısası, bizler bu hayati 90 dakika içerisinde, bu kimliğimizi bozacak davranışlardan uzak duracağız. Sade ve sadece yapmamız gereken tek unsur, takımımıza çılgınca, coşkulu bir şekilde aralıksız destek vermek olacaktır. Münferit olarak başlatılabilecek kötü ve çirkin tezahüratlar kesinlikle olmayacaktır. Tribünlere giren her birey normal şartlar altında sadece kendisini temsil eder. Fakat bu karşılaşmaya özel olarak, herkesten önemli ricamız, anlattığımız hususlar dışında hareket ederek takımımıza final öncesi gelebilecek maddi, manevi zarara sebebiyet verebilecek davranışlar içerisinde bulunabilecek kişi veya kişilere engel olmalarıdır. 
Bu davranışlara uyulmadığı takdirde bilinmelidir ki, final maçında seyircisiz oynama cezası alabiliriz. Takımımızı bir üst lige çıkma yolunda ki son karşılaşmada yalnız bırakma gerçeği ile karşı karşıya kalabiliriz. “LÜTFEN BİZLERE YAKIŞMAYACAK DAVRANIŞLAR İÇERİSİNDE BULUNMA, BULUNDURMA!” bakış açısı ile hareket etmeyi unutmayın, unutturmayın. HEDEF FİNAL, DİK DUR İNAN!

16 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 808 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU