Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Belediyelere Afet Birimi


AFAD (Sakarya Afet ve Acil Durum Müdürlüğü) Sapanca Yanık mahallesinde bulunan Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğünde Kaymakamlık Yazı İşleri, Belediyeler Fen İşleri Müdürleri ile gerek dilekçe ve yazılarla ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.

Toplantıya İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Arama Kurtarma Birlik Müdürü Aydın Kaya, Sivil Savunma Şube Müdürü Nilüfer Cengiz, Deprem ve Müdahale Şube Müdürü Aras İlhan Yılmaz ile Planlama Zarar Azaltma ve İyileştirme Şube Müdürü Ömer Baran Cengiz katıldı.
Katılımcı Yazı İşleri ve Fen İşleri Müdürlerine, Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğünün araç, gereç ve tesisleri gezdirilerek karşılıklı fikir alış veriyi yapıldı. İl Müdürümüz Hüseyin Kaşkaş, ilçe belediyelerinde afet konularında başkanlıkların belirleyeceği şube müdürleri bünyesinde afet öncesi, sırası ve sonrasında irtibatlı çalışabilecek bir “Afet Birimi” oluşturulması gerektiğini belirtti.

19 Mayıs 2015 , Salı Bu haber toplam 1129 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU