Günün Tarihi:3 Nisan 2020

Karasu 82 yaşında


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu Belediyesi’nin 82. Yıldönümü’nün hayırlı olmasını diledi.

Dayanışma kenti
İspiroğlu, “Yönetim felsefemize eşitlik, özgürlük, kardeşlik ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle çıktık. Görevde bulunduğumuz son 6 yıl içerisinde bu kavramlar daha da olgunlaştı ve önemi daha iyi anlaşılır hale geldi. Tüm çalışmalarımızda Karasu’ yu Kültür ve Sanat Kenti - Spor Kenti - Çevre ve Doğal Yaşam Kenti – Sağlık, Eğitim, Bilim ve Teknoloji Kenti - Üretim Kenti ve en önemlisi Dayanışma Kenti olarak ifade ettik ve ömrümüz yettiği sürece bu şekilde tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.


Son 6 yıl
“1933 yılında belediye statüsüne kavuşan Karasu’nun son 6 yılına hep birlikte damga vurduk” diyen İspiroğlu, “Bu cennet ilçeyi geliştirmeye, gelişirken kendimizi de geliştirmeye çalıştık. Bu çabalarımızın olumlu sonuçlarını gördüğümüzde yaptığımız işin doğruluğunu anlıyoruz. Biz mükemmellik yolculuğuna devam ediyoruz. Değişimi yönetiyor, geleceğe yön veriyoruz. Bu nedenle, çok rahatlıkla söyleyebilirim ki; Karasu Belediyesi Sakarya’ nın olduğu gibi Türkiye’nin de birçok alanında örnek alacağı belediyelerden bir tanesidir” dedi. İspiroğlu, 20 Mayıs’ta kurulan Karasu Belediyesi’nin 82. yaş gününü kutladı.

21 Mayıs 2015 , Perşembe Bu haber toplam 880 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU