Günün Tarihi:27 Şubat 2020

Pamukova’da avcı eğitim kursu


Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ile Pamukova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğince düzenlenen 28 kursiyerin katıldığı Avcı Eğitim Kursu tamamlandı.

Avcı Eğitim Kursları’na katılan kursiyerlere avcılık tarihi ve etiği, avcılığın temel kuralları (mevzuat), sürdürülebilir avcılık, av hayvanları avlaklar ve avlanma yöntemleri, avda kullanılan araç-gereçler ve tüfekleri tanıyalım, av köpeklerini tanıyalım, temel harita bilgisi ve kampçılık kuralları, av turizmi, avda güvenlikten oluşan dersler verildi. Eğitim çalışmalarının son bulması ile kurslar sonucunda kursiyerler sınava tabi tutulurken, eğitimini başarıyla tamamlayan 28 kursiyer avcılık sertifikası almaya hak kazandı.

21 Mayıs 2015 , Perşembe Bu haber toplam 868 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU