Günün Tarihi:27 Eylül 2020

AGDAŞ tesisat firmalarını dinledi


AGDAŞ tarafından düzenlenen yetkili iç tesisat firmaları toplantısının ikincisi SATSO’da yapıldı. Toplantıda firmaların 2015 yılı ilk çeyreğindeki çalışmaları değerlendirildi.

Tasarruf
AGDAŞ tarafından yapılan yetkili iç tesisat firmaları toplantısı SATSO Konferans Salonu’nda firma yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıya pazarlama faaliyetleri hakkında sunum yapılarak başlandı.  İlk dört ayda alınan abone sayıları firmalarla paylaşıldı. AGDAŞ’ın yaptığı pazarlama çalışmalarına firmalardan da temsilcilerin katılmasının etkili olacağı söylendi. 2015 yılı pazarlama faaliyetlerinin ‘Tasarruf’ üzerine kurulduğunu aktarıldı.  Toplantıya katılan firma yetkililerinin düşünce ve önerilerini dinleyen AGDAŞ yetkilileri kendi istek ve önerilerini de firma yetkilerine iletti.

Can ve mal
Mükemmelliğe giden yolda dış paydaşları olarak yetkili firmaların tesisat yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiği aktarılan toplantıda, can ve mal güvenliği açısından yetkisiz kişiler ya da firmalar ile çalışanların AGDAŞ’a bildirilmesi istenildi. Yapılan sunumların ardından firma temsilcilerinin soruları yanıtlandı. AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir de, yetkisiz firmaların hem AGDAŞ’a hem de yetkili firmalara zarar verdiğini bunun önüne ancak beraber çalışılırsa geçilebileceğini dile getirdi. Toplantı sonunda firma yetkilileri ile hatıra fotoğrafı çektirildi.
 

23 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 878 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU