Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

‘Biz helal oylara talibiz’


MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver, vatandaşlara seslenerek, helal oylara talip olduklarını söyledi.

İlçelerde

Partisi’nin Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ile Adapazarı’na bağlı Karadavutlu, Aşırlar ve Nasuhlar, Erenler İlçe Başkanı Metin Yılmaz ile birlikte Ekinli ve Kamışlı, Arifiye İlçe Başkanı Mutlu Alaf ile Kemaliye, Ferizli İlçe Başkanı Zekeriya Karadeniz ile Konuklu, Söğütlü İlçe Başkanı Mithat Aytaç ile  köylerine giden Ünver; burada gençler, çiftçilerle ve emeklilerle bir araya geldi.

 

Elinizden

Vatandaşların kendilerine vereceği helal oylarıyla, 7 Haziran’da partisi MHP’nin iktidarıyla Sakarya’nın tüm sorunlarının takipçisi olacağını belirten Ünver, “30 Mart 2014 seçimlerinde AKP iktidarının sizlere “en güzel hizmeti vereceğiz’ diye sizden aldığı oyla, Büyükşehir yasası adı altında, köylerinizi mahalle yaparak, evlerinizi su saati bağlamış ve bütün imkânlarınız elinizden alınmıştır” dedi.

 

Kalkacak

Ünver, Rahata kavuşmanız için sizin bize vereceği helal oylarınıza ihtiyacımız vardır. 7 Haziran’da İç Hilal’ı tercih ederek, MHP’ye vereceğiz oyla, sizler bizimle yürürseniz, ilk icraatımız Büyükşehir yasasını tamamen ortadan kaldırarak, Büyükşehir yasasını yeniden gözden geçireceğiz. AKP ile Mahalle olan köylerinizi tekrar eski statüsüne kavuşturacağız. Mahalle olduktan sonra bağlanılan su saatlerinizi de sökerek, köyken yararlandığınız bütün imkânlardan tekrar faydalanacaksın” dedi. 

24 Mayıs 2015 , Pazar Bu haber toplam 944 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU