Günün Tarihi:30 Eylül 2020

‘MHP’nin sözü devlet sözüdür’


Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver, Serdivan İlçe Teşkilatı’nın Kemalpaşa Mahallesi’nde düzenlediği Açık Hava Toplantısı’na katıldı.

Kandırdı
Kemalpaşa Mahallesi’nde vatandaşın yoğun coşkusu eşliğinde karşılanan MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver vatandaşlara seslenerek, ‘AKP, 30 Mart’ta başta köylüler olmak üzere, herkesi kandırmıştır. Şimdi de 7 Haziran’da da yine kandırmaya çalışarak, vatandaşlardan oy istemektedir.


Esnaf perişan
“Aradan 1 yıl geçti, gelinen noktaya baktığımızda, Büyükşehir Belediyesi’nin köylerde nasıl eli olduğunu gördük ve görüyoruz” diyen Ünver, “Köylü perişan, köy statüleri elinden alınmış, bırakın evlerine su saatini takmaya, hayvanların su içtiği yalaklara bile su saati takmışlar, foseptiki bile olmayan köyden, atık su parası almaya başlamışlar.  Biz inşallah 7 Haziran’da göreve geldiğimizde, MHP iktidarında ilk işimiz Büyükşehir yasasını değiştirmek olacak” dedi.

Ünver, “Kapanan bütün beldeler yeniden açılacak ve mahalle olan köyleriniz yeniden eski statüsüne kavuşarak, Kemalpaşa be hizmet alıyorsa, bütün köyler de aynı hizmeti alacak ve köy statüsü ile bütün imkanları geri verilecek. Milliyetçi Hareket Partisi’nin sözü devlet sözüdür. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.


Kardeşi kardeşe
MHP Serdivan İlçe Başkanı Semra Balaban ise konuşmasında, zamanın artık düşünme değil, AKP’ye dur deme zamanı olduğunu vurgulayarak; “Bunlar ayakkabı kutularını doldurdu, Mercedesler aldılar, bu da yetmedi saraylar yaptılar. Üstelik içine tanesi eski parayla 1 milyar olan kadehler koydular. Gemicik vardı, onu gemiler filosu yaptılar. Daha söylenecek o kadar çok şey var ki. Ülkemizi kürt-Türk, suni-alevi diye ayrıştırdılar. Kardeşi kardeşe düşman ettiler. Üstüne üstelik kendinden olanla kendinden olmayan diye herkesi dışladılar. Ne mutlu Türk’üm sözüne sahip çıkmak için bizimle yürü Kemalpaşa ve bizimle yürü Sakarya” dedi.
 

25 Mayıs 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1024 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU