Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Minikler bir harikaydı


Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-F ve 1-İ sınıflarının öğretmenleri Halil Ateş ve Gülşen Kaval eşliğinde Arifiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdikleri Okuma Bayramı’nda minikler gösterileriyle büyüklerini büyülediler.

1-İ sınıfı tarafından hazırlanan “Sınıf Masalı” adlı etkinlikte öğrenciler bir yıl boyunca neler öğrendiklerini sergilediler. 1-F sınıfı tarafından sergilenen müzikli gösteri de izleyenlerden büyük alkış aldı.1-F sınıfı öğrencileri melekleri tanıtırlarken,1-İ sınıfının müzikli gösterisi de görülmeye değerdi.
Ardından 1-F sınıfı öğrencilerinin sergilediği Diyarbakır Yöresi Halk Oyunları salonu coşturdu. 1-İ sınıfının Ege yöresi Zeybek oyunu da alkış alırken, her iki sınıfın ortaklaşa seslendirdiği çocuk şarkıları izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.
Program sonunda konuşma yapan Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak, öğrencilerin okuma sevincini paylaştıklarını belirtti. Yamak, Sınıf Öğretmenleri Halil Ateş ve Gülşen Kaval’a çiçek vererek teşekkür ederken, sergiledikleri başarılı etkinliklerinden ötürü öğrencilere ve katkılarından dolayı da velilere teşekkür etti.

25 Mayıs 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1254 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU