Günün Tarihi:14 Temmuz 2020

Bizim günahımız ne


Bizim günahımız ne

Kağıt topladı. Ayakkabı boyadı. Engelli kardeşlerinin rızkını Sakaryaspor yolunda harcıyor.
Yenigün Gazetesi Sporda gündemi belirlemeyedevam ediyor

“Bizim günahımız ne?”

Sakaryaspor’u desteklemek için İzmir’e giden ve yenilginin ardından bin bir güçlük ile Sakarya’ya dönen taraftarlar, hem futbolculara, hem yönetime, hem de Teknik heyete büyük tepki gösterdiler.
   Kriz geçirdi
İzmir’de oynanan final maçından sonra fenalaşan ve tedavi altına alınan Hüseyin Sağlık, sabahın erken saatlerinde Gazetemiz Spor Servisini ziyaret etti. İzmir deplasmanına hangi şartlarda gittiğini açıklayan Sağlık, hem yönetime, hem futbolculara hem de teknik heyete tepki gösterdi.
  Sağlık yıkıldı
Geçimini kağıt toplayarak ve ayakkabı boyacılığı yaparak sağlayan, elde ettiği gelir ile de engelli kardeşlerini bakan Hüseyin Sağlık , tüm bu şartlara rağmen Sakaryaspor sevgisinden taviz vermediğini söyledi. İzmir’de oynanan final maçının bardağı taşıran son damla olduğunu söyleyen Sağlık; “ Sakaryaspor’u bıraktım” dedi.
  Görevini yaptı
Sakaryaspor’un hiçbir maçını kaçırmayan çok sayıda taraftarda Hüseyin Sağlık ile birlikte , tepkilerini ortaya koydular. Final maçında Sakaryaspor’a yakışmayan bir mücadele izlediklerini söyleyen taraftarlar , İzmir dönüşünde indikleri Gar meydanında özellikle futbolcuların taraftarın özverisine  , saygısızlık yaptıklarını ifade ettiler.
  Bir ay sonra İlk ziyaretçim: 25 Nisanda geçirdiğim kalp krizi neticesinde , bir ay uzak kaldığım gazeteme dün sabah yeniden kavutum. Sabahın erken saatlerinde  oturduğum koltuğum da ilk misafirim Yenigün Gazetesi’nin dünkü Spor manşetinde yer alan ve Final maçından sonra rahatsızlık geçiren Hüseyin Sağlık oldu. Sinan Kolcu
 : Üzgün ve tepkiliydi: Sakaryaspor uğruna sağlığını riske attığını söyleyen Hüseyin Sağlık, final maçından sonra geçirdiği rahatsızlığı nedeniyle bir süre kendine gelemediğini söyledi. Gözü yaşlı Hüseyin” “Bir lokma ekmek paramızı Sakaryaspor yolunda harcıyoruz. Bizim günahımız ne” diyerek tepki gösterdi.

29 Mayıs 2015 , Cuma Bu haber toplam 759 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU