Günün Tarihi:27 Ocak 2021

Başkan Toçoğlu terzileri dinledi


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular Odası üyeleri ile bir araya geldi.

Çalıştık
Kentpark’ta gerçekleştirilen ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet soğuk ile AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen’in de yer aldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular Odası Başkanı İbrahim Çokluk, “Bugüne kadar yerel yönetimlerimizle işbirliği içerisinde çalıştık, önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bizlere her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İşbirliği
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Esnafımızla işbirliğine büyük önem verdik. Esnafımızın şehrimizin geleceğine katkı sağlayacak her talebini dikkate aldık. Esnafımız gözbebeğimizdir. Biz esnafıyla büyüyen bir şehiriz. İnşallah birlikteliğimizi daha da güçlendireceğiz. Esnafımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz dönem içerisinde esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunması adına önemli dönüşüm çalışmaları gerçekleştirmiştik. İnşallah yeni dönemde de dönüşüm çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Duble yollar
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen,”Sakarya, nüfus yoğunluğu fazla olan bir şehir. Sakarya yeni yollarla çok önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Duble yollarla en uzak ilçelerimize ulaşım yarım saate indi. Hemşerilerimiz kolaylıkla şehir merkezine gelip ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Şehrimizde ana arterlerin açılmış olması, yolların bu kadar kolay ulaşılır hale gelmiş olması esnafımıza büyük avantajlar sağlamaktadır” dedi.

Geçerlilik
İsen, “Şehrimizde hayat çok dinamik bir şekilde ilerliyor. Esnafımızda bu dinanzime ayak uydurmalıdır. El emeğine dayalı işletmeler gelecek dönemlerde daha da geçerlilik kazanacak. Kalite ve ihtiyaç noktasında el işlerine ilgi artacak. Bu konularda Türkiye’de eğitim faaliyetleri var. Sakaryalı esnafımızın önü açık. Türkiye’de 13 yılda büyük dönüşüm gerçekleşti. Yakaladığımız istikrarın devam etmesini arzu ediyoruz” diye konuştu.
 

30 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1226 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU