Günün Tarihi:4 Mart 2021

Sendikaların istikrar çağrısı


Memur-Bir- Sen Sakarya Şube Başkanları ve Hak İş’e bağlı sendikaların Sakarya başkanlarından oluşan 15 sendika başkanı düzenledikleri ortak basın açıklaması ile 7 Haziran Genel Seçimlerinde Türkiye’nin istikrarından yana olduklarını açıkladılar.

Elegante Kafe’de sendikalar adına açıklamayı okuyan Memur-Bir-Sen Sakarya İl Temsilcisi Ahmet Öksüzali, “Sivil iradeyi işlevsiz hale getirmek, millet iradesini yok etmek için kurulan tezgahlara, hazırlanan kumpaslara bir daha düşmeyeceğiz, bir daha asla izin vermeyeceğiz. Milletin egemenliğini çalmak, birliğimizi yok etmek isteye küresel aktörlere ve onların içerdeki işbirlikçilerine de asla fırsat vermeyeceğiz. Büyük bedeller ödememize, yoksullaşmamıza, özgürlüklerimizden, değerlerimizden yoksun kalmamıza neden olan o kara günleri geri getirmeye çalışanlara sesiz kalmayacağız. Tek başına ya da iktidar ortağı oldukları uygulamalarıyla vicdanlarımız kanatanların, kaynağını açıklamaya zorlandıkları vaatlerle cüzdanımızı kabartacakları iddiasına milletimizin itibar etmeyeceğini görüyoruz.  Bizler de Yeni Büyük Türkiye hedeflerini gerçekleştirmeyi önceleyenler önemseyeceğiz’ dedi.

5 Haziran 2015 , Cuma Bu haber toplam 709 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU