Günün Tarihi:28 Ocak 2020

Olgunlar nefes kesiyor


Olgunlar nefes kesiyor

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası altıncı akşam maçlarında gol düellosu yaşandı
-----------------------

Olgunlar nefes kesiyor

-------------------------

Geleneksel Olgunlar futbol turnuvasında altıncı akşam maçları , izleyenlerin nefesini kesti.Büyük ilgi gören gecede , 4 maç oynandı, bir maç ise iptal edildi.
  Hükmen
4 Müsabakanın oynandığı gecede, Gebze Marmara Gazetesi Takımı, Antrenörü ve Futbolcusu Murat Uzuner’in kalp krizi geçirmesi nedeniyle maça çıkmadı. Sahada hazır bulunan Akyazıspor takımının Lisanslarını kontrol eden Hakem Hasan Uzel, karşılaşmayı iptal etti. Sinan Kolcu
Misafır takımın maça çıkmaması üzerine, Akyazıspor’un 3-0 hükmen galip ilan edildiği açıklandı.Tertip komitesi ise Gebze temsilcisine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 
        42 gol atıldı
Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi bahçesinde 27ncisi yapılan Geleneksel olgunlar futbol turnuvasında , önceki akşam 4 maç yapıldı ve zevkli ve çekişmeli geçen maçlarda 42 gol atıldı. Maçları izleyen olgun severler ise ; atılan her golü büyük bir coşku ile alkışladılar. Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ise ; heyecanın her geçen gün biraz daha arttığını , centilmenliklerinden dolayı ise tüm katılımcılara teşekkür ettiğini söyledi.
 
Sakarya İz Reklam: 2-Milli Eğitim: 2
Hakem: Hasan Şatır***
Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu*** Ahmet Kara*** Bülent Ecevit Kara*** Ali Uzuner*** Hasan Öztürk*** Çetin Kılıç*** Sadettin Gün*** Furkan Köseoğlu*** Kurban Şimşek***
Antrenör: Şükrü Kara
Milli Eğitim: Mehmet Ali Şahan*** Serdar Pamuklar**** Sadık Adatepe*** Atilla Çolak*** Abdullah İleli*** Murat Kantarcı*** Recep Karamehmet*** Levent Cengiz*** Özgür Yusufreisoğlu***
Antrenör: İlhan Sütlü
Goller: Dk.8 Sadettin Gün, Dk.37 (Pen.) Ali Uzuner (Sakarya İz Reklam), Dk.27-48 Serdar Pamuklar (Milli Eğitim)
---
Sporpoint: 8-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 7
Hakem: Uğur Garan****
Sporpoint: İrfan Çelik*** Davut Arslan*** Kadir Demir*** Muharrem Suel**** Ali Said Tekin*** Ali Akardaş*** Musa Avcı**** Nihat Aşık**** Haluk Samsa***
Antrenör: Ramiz Şengül
İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü*** Hakan Varnalı*** Serdar Özbay*** Hasan Kol*** Serdar Göçerler*** Yusuf Gergin*** Zeki Taş**** Kürşat Kaan Habalı***
Antrenör: Selçuk Kezer
Goller: Dk.13-32-36 Musa Avcı, Dk.19-24 Nihat Aşık, Dk.20-45 Muharrem Suel, Dk.30 Kadir Demir (Sporpoint), Dk.25-34-48-49 Zeki Taş, Dk.28 (Pen.) Yusuf Gergin, Dk.39 Serdar Göçerler, Dk.47 Hakan Varnalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)
---
Yıldız Yemek: 0-TÜVASAŞ: 6
Hakem: Tayfun Topuzayak***
Yıldız Yemek: Muhammet Başar** Kasım Efe** Cemal Çavuşlar** Hasan Memiş** Mithat Başer** Ramazan Göçer** Hasan Yıldız** Hüseyin Başer** Bülent Uyarım** İsmet Patan** Güven Bektaş**
Antrenör: Selahattin Aydoğan 
TÜVASAŞ: İrfan Arkan*** Mehmet Ali Çalışkan*** Aydın Kurucu**** Mevlüt Akbaş*** Engin Özdemir*** Kenan Çetinkaya*** Recai Eker*** İbrahim Topçu*** Gökhan Millet*** İbrahim Kunduracı***
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.5-32-36-45-47 Aydın Kurucu, Dk.36 Recai Eker (TÜVASAŞ)
---
İdes Elektronik: 16-Kayar Sucuk: 1
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan***
İdes Elektronik: Mehmet Erdem*** Serkan Dededağlılar*** Mücahit Ak*** Kemal Karagül*** Yasin Usta*** Ferdi Aksakal**** Zafer Güleryüz*** Şaban Özden****
Antrenör: Akan Mıhçı
Kayar Sucuk: Erdal Ar* Bülent Atlı* Hakan Tosun* Mustafa Ay* Fatih Nogay* Hasan Özder* Berk Canbulat** Mustafa Yücel* Fikret Göbekçioğlu* Özay Akgün*
Antrenör: Abdullah Kestane
Goller: Dk.3-6-13-21-25-26-27-32-43-49 Ferdi Aksakal, Dk.12-18 Yasin Usta, Dk.24 Mücahit Ak, Dk.30 Şaban Özden, Dk.48 Zafer Güleryüz, Dk.50 Serkan Dededağlılar (İdes Elektronik), Dk.47 Berk Canbulat (Kayar Sucuk)
--- 

Turnuva Programı
6 Haziran 2015 Cumartesi
Saat 19:30 Suev İnşaat-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 20:30 Famec Raylı Sistemleri-Kaynarca Birand Beton
Saat 21:30 Eski Reji-Düzce Rafting
Saat 22:30 Kocaali Demir Emlak-Hun İlaçlama
Saat 23:30 Cumhur Çelik&Ada Yıldız Mekine-Ertaş Harita
7 Haziran 2015 Pazar
Seçimler münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
8 Haziran 2015 Pazartesi
Saat 19:30 Gebze Marmara Gazetesi-Dem-Ak Harita
Saat 20:30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Umpa Gıda
Saat 21:30 Tarım Kredi-Osman Halil Madencilik
Saat 22:30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Merkez Oto
Saat 23:30 İmren Ciğercisi-Akyazıspor
9 Haziran 2015 Salı
Saat 19:30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor
Saat 20:30 NTK Yapı-Aydın Gıda
Saat 21:30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii
Saat 22:30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı
Saat 23:30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim
10 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19:30 Akyazıspor-Yıldız Yemek
Saat 20:30 Düzce Rafting-Ertaş Harita
Saat 21:30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat
Saat 22:30 Sporpoint-İdes Elektronik
Saat 23:30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret
11 Haziran 2015 Perşembe
Saat 19:30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası
Saat 20:30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama
Saat 21:30 Sessan Makine-Kayar Sucuk
Saat 22:30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi
Saat 23:30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat
12 Haziran 2015 Cuma
Saat 19:30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri
Saat 20:30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 21:30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi
Saat 22:30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam
Saat 23:30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
13 Haziran 2015 Cumartesi
Saat 19:30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii
Saat 20:30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik
Saat 21:30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22:30 NTK Yapı-Tarım kredi
Saat 23:30 Umpa Gıda-Eski Reji
14 Haziran 2015 Pazar
Saat 19:30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey
Saat 20:30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 21:30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 22:30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 23:30 İdes Elektronik-Sessan Makine
15 Haziran 2015 Pazartesi
Saat 19:30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20:30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21:30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22:30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23:30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto
16 Haziran 2015 Salı
Saat 19:30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20:30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk
Saat 21:30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22:30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23:30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat
17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19:30 Ertaş Harita-Umpa Gıda
Saat 20:30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Milli Eğitim
Saat 21:30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama 
Saat 22:30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat
Saat 23:30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ
 

5 Haziran 2015 , Cuma Bu haber toplam 922 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU