Günün Tarihi:24 Ocak 2021

Yetenekler mezun oldu


Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu’nda 8 aylık eğitimin sonucunda düzenlenen mezuniyet töreninde genç yetenekler mezuniyet belgelerini aldılar. Belge töreninin ardından sergilenen gösterimler izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Gösterimler
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Tiyatro Okulu’nun mezuniyet töreni düzenlendi. Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen mezuniyet töreni ve öğrencilerin hazırladığı tiyatro gösterimlerini içeren programa Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ali Kasım Aksoy, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu öğrenci ve öğretmenleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sahnelediler
15 - 18 ve 18 yaş üstü olmak üzere iki grupta 8 aylık eğitim çalışmalarını tamamlayarak, mezun olmaya hak kazanan öğrenciler, bitirme belgelerini aldılar. Programın devamında 15 – 18 yaş grubu öğrencileri, ‘Kulaktan Kulağa’ isimli oyunu sergiledi. Program 18 yaş üstü tiyatro öğrencilerinin sergilediği ‘Shakespeare’de Davetli mi’ isimli oyun ile sona erdi. Sahnelenen tiyatro gösterimlerinde genç yeteneklerin performansı izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
 

9 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 1034 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU