Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Tatil heyecanı başladı


Sakarya’da okul öncesi ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören 180 bin 104 öğrenci ile birlikte 9 bin 649 öğretmen çalan son zil ile birlikte tatile girdi. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Vali Hüseyin Avni Coş’un katılımıyla ka

Katılım
Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu'nda düzenlenen karne dağıtım töreni, öğrencilerin gösterileriyle başladı.  Sınıfları tek tek gezen Vali Hüseyin Avni Coş, öğrencilere karne ve hediyelerini dağıttı. Törene Vali Yardımcısı Abdulrauf Ulusoy, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı.

İyi tatiller
Öğrencilere tatilde vakitlerini boşa geçirmemeleri tavsiyesinde bulunan Coş, "Zamanımızı iyi kullanalım, yararlı kitaplar okuyalım, iyi programlar izleyelim. Varsa yaz okulları, onlara da gidelim, eğitim ve öğretimi aksatmayalım. Tabii anne ve babamızın uyarılarını dikkate almamız lazım ki başarılı öğrenci olalım inşallah. Hepinize iyi tatiller" diye konuştu. Minik öğrenciler karnelerini öğretmenlerinden teslim alırken büyük bir mutluluk
yaşadı. Karnelerdeki notlar bazı öğrencilerde mutluluğa, bazılarında da üzüntüye sebep oldu. Okullar son zil ile birlikte tatil olurken, çocuklarda velileriyle tatile girmesinin sevincini yaşadı. 

13 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1317 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU