Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

2 salise ile şampiyonluğu kaybetti


2 salise ile şampiyonluğu kaybetti

2 salise ile şampiyonluğu kaybetti
Geyve Atatürk İlkokulu öğrencisi Çağatay Güler , İzmit’te yapılan Cheetos Türkiye bölge elemelerinde 2 saliselik fark ile şampiyonluğu kaçırdı.
“Cheetos Türkiye Hızlısını Seçiyor” bölge elemeleri İzmitte yapıldı.Yarışmalara Sakaryayı temsilen Geyve Atatürk İlkokulu öğrencileri Çağatay Güler ve Emirhan Tümen katıldı. Sinan Kolcu
Bölge finali : Sakarya birincisi ve üçüncüsü olarak bölge finaline katılan öğrencilerimiz ve komşu 8 ilden gelen il 1,2 ve 3.lerinin (27 sporcu öğrenci) katılarak  yarıştığı 60 metre bölge finallerinde , Çağatay Güler 9,62’lik derecesiyle , sadece 2 saliselik farkla bölge ikincisi oldu. Diğer sporcumuz Emirhan Tümen ise , 9,92’lik derecesiyle bölge beşincisi oldu.
Şampiyonluk: Hedefinin Türkiye birinciliği olduğunu söyleyen Çağatay ; “Bu doğrultuda çalışmalara devam edip amacıma ulaşacağım “dedi. 2 öğrencimiz de Atletizm il takımına seçilerek Sakarya Atatürk stadında , haftada 3-4 gün  antrenmanlarına devam ediyor.
  Geyve Atatürk O.O. atletizm sporcuları Çağatay Güler ve Emirhan Tümen-

13 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 757 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU