Yeni AVM'de intihar15 Haziran 2015, Pazartesi

Aşağıya düştü
Edinilen bilgilere göre, Serdivan’da yeni hizmete giren Agora AVM’de dün saat 15.00 sıralarında sinema ile birlikte kafe ve restaurantların bulunduğu 4. kattan bir kişi aşağıya düştü. Bir anda yaşanan olay sonrasında, yaralı olduğu belirlenen 35 yaşlarındaki erkek için ambulans çağırıldı.

Hastaneye
Kimliği belirlenemeyen kişinin aşağıya kendisinin atlayarak intihar ettiği öne sürüldü. 112 ekiplerinin olay yerinde ilk müdahaleyi yaptığı kişi, sonrasında SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Morga kaldırıldı
Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen, kimliği belirlenemeyen kişi hayatını kaybetti. Bunun üzerine cesedi hastane morguna kaldırıldı. Polis ise, olay yerinde gerekli incelemeyi yaparken, kişinin yüksek sesle yaptığı telefon konuşmasının ardından kendini aşağıya attığı öne sürüldü. Polis, intihar olabileceği şüphesiyle olaya yönelik soruşturmasını sürdürüyor.

Önlem aldılar
AVM’de bir çok kişinin bulunduğu esnada yaşanan olayın ardından, güvenlik görevlileri kimsenin cep telefonu ile de çekim yapmaması için çaba sarf ederken, her katta da buna yönelik önlem alındı.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri, şahsın düştüğü  yerde inceleme yaparken, olayın intihar vakası olabileceği üzerinde duruluyor.
 

Bu haber toplam 2088 defa okundu.