Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Sakarya GİAD’ta adil seçim


Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu çatısı altında Sakarya’da faaliyete geçen ekonomi tabanlı bir sivil toplum kuruluşu hareketi olan Sakarya GİAD, üyeleri arasında yaptığı seçim ile yönetim kadrolarında yer alacak üyelerini belirledi.

Güven tazeledi
Kurucu başkanlığını Gökhan Korkmaz’ın gerçekleştirdiği dernek, tüm üyelerine yönetimde bulunma, seçme ve seçilme hakkını vererek örnek ve adil bir seçim uygulaması yaptı. Oylamaya katılan üyeler başta dernek başkanlığını sürdürecek liderlerini seçerlerken, yönetim kurulunda ve gelişim kurulunda görev almasını uygun gördükleri üyeler için de kapalı zarf usülü oylama yaptılar.  Çıkan sonuçlara göre dernek kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz tüm üyelerin oyunu alarak güven tazelemiş oldu ve beraberinde en yüksek oy alan sırası ile 15 üye de görev almak üzere üyelerden yetki aldılar.


Güçlü bir aileyiz
Hedeflerinin tüm üyelerinin çalışmaya gönüllü olduğu ve Sakarya’da ‘Bir güç doğuyor’ sloganında buradan geldiğini belirten Korkmaz, “Aslında bu ve benzeri STK’lar da ilk yönetim genellikle kurucu başkan ile listelenir. Ancak bizler büyük bir aile olarak tüm üyelerinin ayrı ayrı meziyetleri bulunan çok güçlü bir aileyiz. Her üyemiz yönetim kadrosunda bulunabilir nitelikte olduğu için önce yönetimde bulunmak isteyen üyelerimizin projelerini ve sunumlarını dinledik ve sonrasında her üyemiz özgür iradesi ile seçimi yapıp liste oluşturuldu. Katılımın çok yoğun olduğu seçimde üyelerimizin tamamının güven oyunu almak bana da ayrıca güç verdi. Sakarya’da ekonominin gelişimine katkıları olacak çok güçlü bir dernek olarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

15 Haziran 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1529 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU