Günün Tarihi:28 Kasım 2020

Yeni kararlar alındı


SEDAŞ yöneticileri ile Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze’nin Elektrikçiler Oda başkanlarının yaptıkları başarılı iletişim toplantısında yeni kararlar alındı.

Katılım
Alınan kararların uygulanması ile mesleki anlamda elektrikçilere kolaylık sağlanması hedeflenirken, karşılıklı olarak  verimli çalışma esası gözetildi. SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven ve Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan’ın başkanlığında,  Elektrikçiler Oda Başkanları ile yapılan toplantıda SEDAŞ yöneticilerinden  Ölçme ve Veri Yönetimi Grup Müdürü Erol Sancak, AG Ölçüm Müdürü Gürcan Seymen, AR-GE Planlama ve Şebeke Sağlama Müdürü Ayşegül Kaya, Müşteri Hizmetleri Merkezleri Müdürü Arzu Karaduman, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, SEDAŞ’ın Bölgesindeki Elektrikçiler Oda başkanlarından,  Düzce Elektrikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim, Kocaeli Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Kocagöz, Bolu Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Yaman, Sakarya Elektrikçiler Odası Başkanı Mecit Şen,  Gebze Elektrikçiler Odası Başkanı Mikail Aydemir toplantıda hazır bulundular.


İş paydaşları

Güven, elektrikçiler odalarının ve bu meslek odasına üye olan elektrikçilerin SEDAŞ’ın en  önemli iş paydaşları içinde yer aldığını belirterek, “Sizlerle bir araya gelmek ve sizleri de dinleyerek görüş ve önerilerinizi değerlendirmek bizler için çok önemli. Sahadaki pratik uygulamalarla, yürürlükteki mevzuat hükümlerinin en iyi şekilde ve uyum içinde sürdürülebilmesini hedefleyerek, daha verimli ve sorunsuz bir çalışma ortamı dizayn etmek için karşılıklı iletişim içinde olmayı çok önemsiyoruz. İletişim toplantımızda görüşülen ve karar altına alınan  konuların ayrıca takipçisi olacağım” dedi. 
 

20 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 876 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU