Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Arifiye HEM’de Yaz heyecanı


2014-2015 Eğitim Öğretim Yılını, Arifiye Merkez'de ve Arifiye'nin çeşitli mahallelerinde açtığı kursların sergilerini yaparak tamamlayan Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, hız kesmeden yaz kurslarına başlıyor.

Kurslar
Arifiye Halk eğitim Merkezi Müdürü Abdülvahit Uygar, "Arifiye'mizde 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde şu ana dek açtığımız 283 kursta 5178 kursiyere eğitim verdik. 6 Haziran-30 Haziran 2015 tarhileri arasında devam edecek kayıt dönemi sonrası açacağımız; sporda; Karate, valeybol, kickbox, basketbol, yüzme, atletizm, futbol, tenis ve yüzme kursları, müzik dalında; piyano, bağlama, gitar, kemençe, ney, keman kursları, okul destekleyici kurslarda; Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İngilizce, Sosyal Bilgiler kursları, sosyal-kültürel kurslar kategorisinde; Kur'an-ı Kerim (Tecvidli, tecvidsiz), Arapça, Zeka Oyunları Kulübü, Almanca, İngilizce, İşaret Dili, Diksiyon, Resim (Yağlı Boya ve Kara Kalem) Ebru, Tezhip, Etkili ve Hızlı Okuma, Drama(Uygulamalı Tiyatro), Halk Oyunları, Bilgisayar, Satranç, Model Uçak ve Gemi Yapımı ve daha yüzlerce kurs ile Arifiye'lilerin hizmetindeyiz” dedi.

Başvurular
Uygar, “Ayrıca Ramazan ayından sonra Arifiye Belediyesi Kültür Merkezinin üst katında Aşçılık ve Pastacılık kursu başlayacak. Hedefimiz; düzenlediğimiz bu kurslarla 2014-2015 Eğitim Öğretim sezonunda, 6000 kursiyere ulaşmak. Tüm kurslarımız için şahsen başvuru yapılabileceği gibi; http://arifiyehem.meb.k12.tr adresinden online kayıt ta yapılabilir. Tüm Arifiye'lileri Halk Eğitim Merkezimizin yaz kurslarına bekliyoruz." dedi.

Mutluluk
Kursiyer öğrencilere çeşitli hediyeler veren Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, "Arifiye'mizde sosyal ve ekonomik hayatı canlandırmak, Arifiyelerin bilgi ve beceri düzeylerini artırarak, onları donanımlı bireyler haline getirmek için Arifiye Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün ve Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (SAMEK) iş birliği ile çok güzel çalışmalara imza atıyoruz.  Arifiye'miz günden güne gelişiyor. Bu da bizlere büyük bir mutluluk veriyor. Burada yeri gelmişken, bu çalışmalarda büyük bir özveri ile çalışan tüm hocalarımıza ve idarecilerimize Arifiye'li hemşerilerim adına çok çok teşekkür ediyorum" dedi. 

23 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 955 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU