Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Gol olup yağdılar


Gol olup yağdılar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası’nda sahnelenen 21nci akşam maçlarında tam 31 gol çıktı

Gol olup yağdılar
İlk maçta Akyazıspor, ikincisinde ise Kocaali Aktaşspor’un gol şovu vardı. Sinan Kolcu
15 oldu: Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği’nin ihtiyaç sahibi öğrencilere katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor. Olgunlar Arena’da sahnelenen maçların önceki akşamki bölümünde açılışı, Olgunlar Kategorisi takımları Akyazıspor ile Kaynarca Birand Beton yaptı. 15 golün çıktığı maçta rakibi karşısında çok rahat bir oyun sergileyen Akyazıspor, sahadan 13-2 galip ayrılarak moral buldu.
Kocaali: Ramazan ayı münasebetiyle her akşam teravih namazından sonra iki maçın oynandığı turnuvanın 21nci randevularında ikinci maçta 16 gol vardı. Turnuvanın yeni ekibi Ata Metal Simitçiii önünde Eyüp Berk ile coşan Kocaali Aktaşspor, günün ikinci farklı galibiyetine ulaştı. 13-3’lük bir galibiyetle grubundaki iddiasını sürdüren Kocaali ekibi ikinci sıraya yerleşti.
 Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası’nı Sakaryaspor’lu futbolcular da yakından takip ediyor. 21nci akşamın konuğu ise Abdülkadir Akyıldız oldu. Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve dostlarıyla birlikte oturan Kadir, yeni sezonla ilgili ise bir yorum yapmadı.
---
Akyazıspor: 13-Kaynarca Birand Beton: 2
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan***
Akyazıspor: Ünal Yüksel*** Hasan Sabri Yılmaz**** Yusuf Demirbaş*** Sadettin Dağlı**** Şener Berk*** Nadir Orsavaş*** Nihat İçyüz*** Taşkın Orsavaş**** Serdar Gürkan*** Murat Alan*** Rahmi Aktürk***
Antrenör: Celal Çevik
Kaynarca Birand Beton: İlker Yel** Halit Akın** Mehmet Altay** Bahattin Fıçıcı** Bülent Bige** Ali Kotil** Nusret Türkmen** Recep Küçük** Gökmen Küçük**
Antrenör: Nusret Türkmen
Goller: Dk.5 Serdar Gürkan, Dk.7 Rahmi Aktürk, Dk.15-39 Sadettin Dağlı, Dk.17 Murat Alan, Dk.21-49 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.24-32-33 Taşkın Orsavaş, Dk.40 Şener Berk, Dk.45 (Pen.) Nadir Orsavaş, Dk.50 Nihat İçyüz (Akyazıspor), Dk.26 Ali Kotil, Dk.41 Halit Akın (Kaynarca Birand Beton)
---
Ata Metal Simitçiii: 3-Kocaali Aktaşspor: 13
Hakem: Tayfun Topuzayak***
Ata Metal Simitçiii: Hakan Yılmaz** Cem Korkmaz*** Erol Ekşi** Selçuk Delikara** Sinan Güler** Kerim Ekşi** Suat Anuş** Süleyman Şahin** Abdurrahman İşgüven**
Antrenör: İbrahim Koşutan
Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı*** Mürsel Yüksel*** Halil Karaaslan*** Meriç Akkaya*** Mustafa Ateş*** Eyüp Berk**** Ayhan Kalyoncu*** Orhan Tok*** Cenk Burak Çankaya*** Erdal Narin***
Antrenör: Cengiz Gündüz
Goller: Dk.2-15-20-25-45-47 Eyüp Berk, Dk.6 Meriç Akkaya, Dk.24 Mustafa Ateş, Dk.29 Halil Karaaslan, Dk.36-43 Erdal Narin, Dk.38 (Pen.)-49 Cenk Burak Çankaya (Kocaali Aktaşspor), Dk.13 Selçuk Delikara, Dk.30 Kerim Ekşi, Dk.37 Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)
---
Turnuva Programı
23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine
24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk
25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting
26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik
Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji
27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita
Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı
28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat
29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ
Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş
30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto
Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat
1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton
Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam
2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim
Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek
3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret
5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat
6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint
7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda
8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat
9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat
Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama
10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak
Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim
11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı
Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam
12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita
13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii
Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat
15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi
Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.
17 Temmuz 2015 Cuma
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
18 Temmuz 2015 Cumartesi
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
19 Temmuz 2015 Pazar
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
20 Temmuz 2015 Pazartesi
Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
21 Temmuz Salı
Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita
Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda
Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat
Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine
22 Temmuz 2015 Çarşamba
Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ
Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı
Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting
Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama
Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji
23 Temmuz 2015 Perşembe
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler
24 Temmuz 2015 Cuma
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii
25 Temmuz 2015 Cumartesi
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır. 
---
 
 

23 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 1054 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU