Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Bizimkiler madalyaya doymadılar


Bizimkiler madalyaya doymadılar

Gebze’de yapılan Uluslar arası Kurtuluş Kupası Judo Turnuvasında Sakarya fırtınası esti
 Bizimkiler madalyaya doymadılar
Judo’da coştuk
Akdemir Spor Kulübü ile Arifiye Halk Eğitim Judo Takımı üçüncü olmayı başardı. Sinan Kolcu
Gebze’de bu yıl ikincisi düzenlenen Kurtuluş kupası Judo Turnuvası sona erdi. Azerbaycan ve Rusya’nın yanı sıra Edirne, Kırklareli, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Sakarya ve Yalovalı 260 sporcunun katıldığı dev organizasyonda Sakarya fırtınası vardı. Turnuvada ilimizi temsil eden Akdemir Spor Kulübü ile Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Judo Takımı madalyaya doymadı.
Turnuvanın ilk gününde Süper Minik Kategorisinde hem erkek, hem de bayan takımı ile üçüncü olup 8 madalya alan kulüplerimiz, ikinci gün de aynı başarıyı gösterdiler. Bu kez Yıldızlar ve Miniklerde 3ncü olan Akdemir Spor Kulübü ve Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Judo Takımı mutluydu.
İşte başarılı olan sporcular 
Antrenörler Mehmet Şen ve Bayram Akdemir elde edilen başarının çok önemli olduğunu belirterek sporcularını kutladı. Başarılı olan sporcuların isimleri ise şöyle; Minikler; Yusuf Kantar (Şampiyon), Yunus Yıldırım ve Miraç Bayer (İkinci), Zehra Altınay ve Nuray Yıldırım (Üçüncü). Yıldızlar: Enes Yıldırım ve Ali Altınay (Şampiyon), Mehmet Mert Bayram (İkinci), Yunus Baran Çelik, Ensar Topuzoğlu, Sedat Durmuş, Mikail Sayılgan ve Melikşah Topuzoğlu (Üçüncü) 
 : Gebze’de düzenlenen turnuvada başarılı olan Sakaryalı sporcular ödüllerini törenle aldılar.
  Turnuvanın her iki gününde de kürsüden inmeyen judocular, hepimizi gururlandırdılar.
  260 sporcunun katıldığı turnuvada madalyaları toplayan Sakaryalı Judocuların mutlulukları görülmeye değerdi. 

23 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 1302 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU