Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Akyazı’nın ilk özel lisesi


Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, çıkan yasa gereğini yerine getirerek 2015-2016 eğitim yılında Akyazı’da ilk özel lise açma yetkisi alan Başarı dershanesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Lise Müdürü Hamdi Küçükosman tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, “Ziyaretim hem kontrol, hem de tebrik içindir. İnşallah ilçemizin ilk özel lisesi hepimize hayırlı olur” diyerek, binada inceleme yaptı. Lise Müdürü Küçükosman’da, “İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün lisemize yaptığı ziyaret bizleri mutlu etmiştir. Dershanelerin liseye dönüşme yasa gereğini yerine getirerek önümüzdeki eğitim yılında faaliyette bulunmaya hak kazanmış durumdayız. Dershane bazındaki başarımızı bu defa Lise bazında devam ettirmek hatta başarımızı daya yukarılara çekmek istiyoruz. Asıl hedefimiz, Akyazılı öğrenci kardeşlerimizi en iyi şekilde yetiştirmek ve ülkeye hayırlı hizmet vermelerini sağlamaktır” dedi.

 

 

24 Haziran 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1216 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU