Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Yönetim çıkmazda


Yönetim çıkmazda

Osman Özdemir’in şartları kabul edilmeyince yollar ayrıldı. Bu da bir çok teknik adam ismini gündeme taşıdı
-------
Kimileri arıyor
kimileri devreye
hatırı sayılır
kişileri koyuyor
----
Yönetim çıkmazda
Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın ve kurmayları, teknik direktör meselesinde Osman Özdemir ile yolların ayrıldığını duyurdu. Bu duyurunun ardından her zaman olduğu gibi bir çok hoca isim gündeme geldi. Sinan Kolcu
Görüşme yok
Teknik direktör meselesinde yönetim bir türlü karar veremiyor. Osman Özdemir ile yolların ayrılmasından sonra önemli isimlerin gündeme geldiği, ancak hiçbir hoca ile görüşme yapılmadığı söylendi. Hatırı sayılır kişilerin teknik direktör meselesinde devreye girmeleri ise yönetimin kafasını karıştırıyor.
Arıyorlar
Özdemir ile yolların ayrılmasından sonra çok sayıda teknik adamın yönetimi aramaya başladıkları söyleniyor. Bazı kişilerin yönetimi arayarak şahsen, bazılarının da devreye hatırı sayılı kişileri koyarak Sakaryaspor Teknik Direktörlüğü’ne alınmalarını istiyorlar. Başkan Aydın’ın ise bu isimler arasında herhangi bir tercihte bulunmadıklarını söyledi.
Karar verecek
Sakaryaspor Teknik Direktörlüğü için kimin alınacağına dair kararın bugün yapılacak genel kuruldan sonra verileceği söylendi. Kongre yapılmadan ve yönetim belli olmadan teknik adam meselesini görüşmenin doğru olmayacağını belirten Başkan Aydın, “Önce yönetim belli olsun daha kimin başkan olacağı bile belli değil. Kararı gelen yönetim verir” dedi.
 İbre % 60 ondan yana: Osman Özdemir ile yollarını ayıran Sakaryaspor Yönetimi, teknik direktör konusunda henüz karar verilmediğini söyledi. Bazı duyumlara göre çok sayıda hocanın olduğu ancak bunların içerisinde ibrenin % 60 Erdal İşkar’dan yana olduğu söyleniyor.

25 Haziran 2015 , Perşembe Bu haber toplam 883 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU