Aydın , yol haritasını Bu akşam çizecek27 Haziran 2015, Cumartesi

Sakaryaspor yönetimi, Selahattin Aydın Başkanlığındaki ilk toplantısını bu akşam Saat 18.00’de yapacak


Aydın , yol haritasını Bu akşam çizecek

4ncü kez Sakaryaspor Başkanlığına seçilen Selahattin Aydın , 17 Kişilik yönetimini bu akşam bir araya getirecek. Aydın’ın önce toplantı yapıp , ardından kurmayları ile birlikte iftar açacağı Sinan Kolcu söyleniyor.
Görev bölümü
Dün bir açıklama yapan Başkan Aydın , bu akşam yapacağı yönetim kurulu toplantısında görev bölümünü gerçekleştireceğini söyledi. Aydın ; görev bölümünün ardından icra kurulunun ve şirket yönetiminin de , bu toplantı da netleşe bileceğini söyledi.
Çalışmalar
Bir yandan görev bölümünü yapıp 2015-2016 futbol sezonu için yol arkadaşlarını belirlemesi beklenen Aydın’ın , icra kurulunu belirlemesinden sonra Teknik Direktör meselesi ile , birlikte iç ve dış transfer çalışmalarına başlayacağı tahmin ediliyor.
Hepsi olabilir
Görev bölümünün ardından 5 veya 7 kişiden oluşacak İcra kurulunun da , muhtemelen bu akşamki toplantıda netleşe bileceğini söyleyen Aydın ; ” Yol haritamızı belirlememiz gerekiyor. Görev bölümü yapmadan bunu belirleyemeyiz. Bu yüzden önceliği toplantıya verdik” dedi.

Aklımız Gruplarda

Liglerin bitmesinin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen, Genel kurul telaşına düşen TFF yönetimi,  Üçüncü liglerin şeklini ve hangi takımın , hangi grupta oynanacağına dair  herhangi bir çalışması olmadı.

Üç gruptan ibaret olan 3ncü Ligde Sakaryaspor’un hangi grupta ve kaç takımlı grupta olacağı ise merak ediliyor.

Kamp programı Hocaya bağlı

Transfer : Genel kurulun ardından  ilk toplantı bu akşam yapılacak. Alel acele Teknik Direktör meselesini halletmeye çalışacak olan Sakaryaspor yönetimi, Hocadan hem transfer ile ilgili , hem de kamp süreci ile ilgili çalışma yapmasını isteyecekler.

Bayramdan sonra : Sakaryaspor’un ise muhtemelen bayramdan sonra  kısa süreli bir kamp yapacağı , bu sürecinde Teknik Direktöre bağlı olduğu söylendi. Hoca sorunu çözülmeden de herhangi bir kamp yeri ile ilgili , teklif alınmadığını ifade edildi.

 

Bu haber toplam 829 defa okundu.