Onur duyarım27 Haziran 2015, Cumartesi

Kaptan Mesut Ünal , kendisi ile ilgili ortaya atılan iddialardan haberdar olmadığını söyledi.

Onur duyarım

Dün sabah Gazetemiz Spor Müdürü Ali Fikri Aşık ile telefonda görüşen Kaptan Mesut Ünal , kendisi ile ilgili Teknik Direktörlük söylemlerine açıklık getirdi.
Gurur verici
Sakaryaspor Teknik Direktörlüğü için ismi gündeme gelen Mesut Ünal, Şaban Yıldırım döneminde  Yardımcı  hocalık yapmıştı.  Sakaryaspor’da uzun yıllar futbol oynayan, takım kaptanlığı yapan ve bir dönem de yardımcı hocalık görevinde bulunan Mesut Ünal, bugünler de oğlu Enes Ünal’ı , Manchester City’e vermenin gururunu Sinan Kolcu  yaşıyor.
Mutlu olurum
Sakaryaspor’daki günlerini hiçbir zaman unutmadığını ve unutamayacağını söyleyen Mesut Ünal ; ” Teknik Direktörlük teklifi benim için onur olur. Gurur duyarım. Çünkü Sakaryaspor , Profesyonellik hayatımda en çok sevdiğim ve  büyük önem verdiğim bir kulüp. Gelecek herhangi bir teklife hazırım” dedi.
Mücadele
Sakaryaspor’un bu ligi kesinlikle hak etmediğini biran önce üst liglere çıkması gerektiğini söyleyen Ünal ;” Sakaryaspor büyük bir camia. Büyük camialar sezona şampiyonluk parolasıyla başlar. Sakaryaspor’da hangi ligde olursa olsun, yola şampiyonluk için çıkar. Şayet bu yolda tercih benden yana yapılırsa , ben de bundan gurur duyarım” dedi.

Bu haber toplam 1526 defa okundu.