Günün Tarihi:21 Eylül 2021

İftarda buluştular


İftarda buluştular

İftarda buluştular
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sakarya Şubesi tarafından geleneksel hale gelen iftar yemeğinde buluştular.
Birliktelik tescillendi : Eski ve yeni 140’a yakın gözlemci ile hakemin bir araya geldiği yemek , Kent Park’ta bir işletmede gerçekleşti. Hakemler Derneği’nin iftar yemeğinde İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar ve kurul üyelerinin tamamı , Abulkadir Aypek, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, Futbol Saha Komiserleri Sakarya Dernek Başkanı Mahmut Güzel, SAÜ adına Adem Erbay, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Sakarya Yerel Kültür Derneği yönetimi de yer aldı.  İftarda daha önce seçim kararı alıpta , seçime dahi gelmeyen klasman hakemlerinden oluşan Sinan Kolcu muhalefet grubundan kimse yoktu.
Teşekkür : TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanı Özgür Aygün, ; “Camia olarak birlik ve beraberlik içersinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizlere destek veren, yanımızda olan ve güvenen herkese teşekkür ediyoruz. Hakemliğin başkenti Sakarya sloganımızla yolumuza devam edeceğiz “ dedi.  Hakemler Derneği Kulüp Müdürü Engin Bıçak iftar nedeniyle yaptığı açıklamada ; “ iftara katılan tüm üyelerimize, bizleri gelmeleriyle onurlandıran değerli büyüklerimize ve hakem arkadaşlarımıza teşekkür ederim. “ Dedi.

28 Haziran 2015 , Pazar Bu haber toplam 1207 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU