Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

Üçünün görevi belli


Üçünün görevi belli

Üçünün görevi belli
Yönetim kurulunun ilk toplantısından görev kararı çıkmadı, ancak icra kurulu oluşturulana kadar Başkan Aydın’ın kurmaylarından olan Fevzi Kılıç’ın Başkan Yardımcısı, İsmail Yenice’nin Genel Sekreter ve Uğur Çelik Arslan’ın da Futbol Şube Sorumlusu olarak görevlerine devam Sinan Kolcu ettikleri duyuruldu.
Yeni icra kurulu belli olmadan görevlendirmenin net olmadığını söyleyen Genel Sekreter İsmail Yenice, “Sadece geçici görevlendirme oldu. Netleşmesi için icra kurulunun belirlenmesi gerekiyor” dedi.

Harmanlık’ta ihale

Harmanlık Spor Tesisleri arazisinde başlatılacak yeni İtfaiye Merkezi ve sentetik saha projesinde ihale hazırlıkları tamamlandı. Başkan Toçoğlu, “Projemiz ihalesini 15 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştireceğiz. Sakarya’ya hayırlı olsun” dedi.

 

 

29 Haziran 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 931 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU