Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Esnafın sofrası huzurluydu


Sakarya esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB), düzenlediği iftar programı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü korumasındaki yaşlı ve çocuklar ile bir araya geldi.

Katılım
Sapanca Özkum Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar programına Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Durman, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Sapanca Belediye Başkanı Adın Yılmazer, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SESOB’a bağlı odaların Esnaf Kefalet Kooperatifleri başkanları,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü korumasındaki yaşlı ve çocuklar katıldı.


Sahip çıkacağız
Yıllardır düzenledikleri geleneksel iftarlarının bu sene farklı bir anlam taşıdığını ifade eden SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Kendimden örnek vermek istiyorum. Benim birileri elimden tuttu ve önce Oto Sanatkarlar Odası Başkanı, sonra da SESOB Başkanı oldum. Sahip çıkılmanın ne demek olduğunu biz yöneticiler çok iyi bilmektedir. Oysaki bizler kimlere, ne kadar sahip çıkabildik ki? Bu ülkede sahip çıkılması gereken o kadar önemli insanlar var ki belki de bizim iktidar hırsımız bunu görmeye el vermedi.


Bir ilk olsun
Bizim de bazılarının elinden tutmamız gerektiğini düşündük. Bu nedenle bugünden itibaren sahip çıkılması gerekenlere sahip çıkmanın asli görevimiz olduğunu ramazan ayı ile birlikte bir kez daha idrak ettik. Mübarek ayın nimetlerinden herkesin eşit şekilde yararlanması için çaba göstereceğiz. İstedik bu bir ilk olsun. O nedenle artık şaşalı masalar yerine böyle masalar kurmak hepimizin görevi olmalı” dedi.

1 Temmuz 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1144 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU