Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

Kaynarca İhtisas OSB doldu


Kaynarca hudutları içinde 90 hektarlık bir alan üzerine kurulması düşünülen Mobilyacılar İhtisas OSB 'de 1 parsel boş kaldı.

45 parselde
Kaynarca merkeze 1 km’lik mesafesi olan OSB 'de alt yapı çalışmaları tüm hızıyla sürerken,  OSB’nin Bakanlıkça onaylı İmar Planlarına göre, mevcut 46 adet sanayi parselinden 45 adet parseli Mobilya Sektöründe üretim yapan, 28 katılımcıya tahsis edildiği, OSB uhdesinde ise sadece 1 adet boş parsel bulunduğu belirtildi.

Altyapı
Kaynarca OSB Müdürü Fikret Arslan yaptığı açıklamada, “OSB bölgesinde 45 parsel katılımcılara tahsis edilerek, bölgedeki alt yapı ve benzeri işleri ihale edilme aşamasına geldi. Şuanda OSB alanında alt yapı çalışmaları devam ediyor. Bir aksilik olmadığı takdirde Eylül ayı gibi alt yapı çalışmalarını bitireceğiz. Alt yapı çalışmalarının bittiği andan itibaren bazı OSB yatırımcılarının fabrikalarını kurmaya başlayacağız” dedi.
 

5 Temmuz 2015 , Pazar Bu haber toplam 1114 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU