Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Başkan Balcı konuklarını ağırladı


Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı’nın davetlisi olarak ilimize gelen bürokratlar birlikte iftar açtı.

Kartepe Manzara Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nihat Pakdil, Tütün Üst Kurulu Üyesi Bülent Çaycı, Tarım Bakanlığı Hayvan Sağlığı ve Karantina Daire Başkanı Dr.Nahit Yazıcıoğlu,  Danıştay Genel Sekreteri İsmail Hakkı Sayın, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Yazgı, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Velioğlu, Sakarya Birlik Başkanı Hakan Candemir, Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhsin Temel ve Sakarya İl Müdürü Mehmet Erdemir katıldı. Birlikte yenilen yemeğin ardından karşılıklı fikir alış verişi yapılırken, Genel Başkan Balcı, konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, önemli çalışmaları birlikte yürütmeye devam edeceklerini söyledi.

13 Temmuz 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1223 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU