Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

YOK ARTIK!


Sakarya’da bulundukları okulda 15 yılını dolduran öğretmenlerin rotasyonları başladı. Binlerce öğretmenin okulu değişecek.

Müthiş iddia
Öğretmenlerin rotasyon başvuruları başlamadan, okul değiştirmelerinde tıpkı müdür atamalarında olduğu gibi, sendikanın ağırlığını koyacağı iddia ediliyor.

Performansa dayalı
Bilindiği gibi okul müdürlerinin rotasyonlarında, birçok okul müdürü performans değerlendirilmesi dayanak gösterilerek görevden alınmıştı. 

Başvuru olacak
Bulundukları okullarda 15 yılını dolduran öğretmenlerin rotasyon uygulaması nedeniyle tercih başvuruları, 20-24 Temmuz tarihleri arasında olacak. Öğretmenlerin yeni atandıkları okullar ise 29 Temmuz’da belli olacak.

40 tercih hakkı
Öğretmenler, atanabilecekleri okullar ile ilgili 40 tercih yapacaklar. Sınıf öğretmenleride okuttukları öğrenciler mezun olduktan sonra rotasyona tabi olacaklar.
 

14 Temmuz 2015 , Salı Bu haber toplam 1048 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU