Günün Tarihi:3 Haziran 2020

TES-İŞ’te çifte bayram


Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikasındaki bayramlaşma SEDAŞ ile yürütülen toplu iş görüşmelerinde anlaşma sağlanması nedeniyle tam bir bayram havasında geçti.

Bayramlaşmaya Genel Mali Sekreter Sedat Çokol, Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, sendika yöneticileri ve sendika üyeleri katıldılar. Nisan ayında başlayan SEDAŞ toplu iş sözleşmesi arabulucu safhasının bitimine yakın bir süre kala sözleşmeyi masada anlaşarak bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu,  “Değerli arkadaşlarımızın bu haklı ve makul taleplerini biz sendika yönetimi olarak temsilci baştemsilci arkadaşlarla birlikte işverenimize bıkmadan usanmadan anlattık. Tabi sözleşmelerde sorunlar her zaman olur. Aslolan toplu iş sözleşmesinin geleceğe ışık tutmasıdır. Ücretlerde, sosyal haklarda yeni elde edilen maddelerle birlikte bir gelişim elde edilmiştir. İşverenimiz bu sözleşmenin masada bitmesi için göstermiş oldukları sağ duyudan dolayı teşekkür ediyor, tüm çalışanlara hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. 

20 Temmuz 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1396 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU