Kaymakam İzci veda etti22 Temmuz 2015, Çarşamba

Katılım
Aynı zamanda Akyazı Kaymakam vekili de olan Yusuf İzci için düzenlenen yemeğe
Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Can Tekin, İlçe Jandarma Komutanı Mahir Mavi, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı Doğramacı, İlçe Müftüsü Şaban Soytekin, İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Sezgin Bayır, mahalle muhtarları Yunus Emre Kopal, Beytullah Şafak, Ünal Şirin, Ahmet Kurtaran, Burhan Biçer, Kadir Geyve, Mustafa Aldemir, Ali Akdin, Şükrü Güngör, İsmail Garip, Metin Yılmaz ve Mehmet Emin Karataş katıldı.

Güzel anılar
Yemeğin ardından Mahalle Muhtarları adına Muhtar Y.Emre Kopal, Kaymakam İzci’ye ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden ve katkılardan dolayı teşekkür plaketi ve çeşitli hediyeler verdi. Konuşmasında duygusal anlar yaşayan Kaymakam İzci, “Burada hem sizlerle, hem de vatandaşlarımızla unutulmayacak güzel anılarımız oldu. Başkanımızla ve muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık. Güzel çalışmalarda bulunmaya azami gayret gösterdik, inşallah başarılı olmuşuzdur sizlerin nazarında. Önemli olan hizmet süresi dolduğunda geriye dönüp geldiğimizde oturup çay içebilecek hal hatır sorabilecek dostlarımızın var olduğunu bilmektir. Ben size karşı var olan haklarımı helal ediyorum sizde helal edin” dedi.

Başarılar
Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’da, “Kaymakamımızla 3 yıl içerisinde çok güzel hizmetler yaptık. Bize büyük katkılar sağladı. Bizde onun gibi bir dost kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki meslek hayatında inşallah, daha yüksek mertebelerde kendisini görürüz. Biz ondan memnunuz, oda bizden memnun kalmıştır umarız. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz ve var olan haklarımızı helal ediyoruz diyerek sözlerine son verdi.

Uyumlu
Son olarak konuşan İlçe Emniyet Müdürü Fatih Can Tekin, “Benim burada 1 yılım Kaymakamımızın ise 3 yılı geçti. Kendisiyle çok uyumlu bir şekilde çalıştık. Burada önemli olan iz bırakabilmektir. Ben bunu hissediyor ve görebiliyorum. Ben Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi. Yemek sonrası Kaymakam İzci, herkesle tek tek vedalaşarak helallik aldı.
 

Bu haber toplam 1093 defa okundu.