Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Tuna yeni kitabını tanıttı


TYB Sakarya Şubesi’nce düzenlenen kitap tanıtım ve söyleşisine çok sayıda yazar, sanatçı ve edebiyatsever katıldı.

Katılım

Aralarında Faik Baysal, Zihni Göktay, Hüsnü Gürsel, Mustafa Tömekçe, İbrahim Zaman, Erkan Mutlu, Ömer Karaoğlu, Yılmaz Güney, Necati Mert, Bahadır Karataş, Burçak Evren gibi 24 şair yazar sanatçı yönetmen sinema eleştirmeni ve tiyatro oyuncusuyla söyleşilerden oluşan ve Cümle Yayınları arasından çıkan Fahri Tuna’nın 14ncü kitabı ‘Eğri Oturup Doğru Konuşalım’, TYB Sakarya Şubesi’nce Adapazarı Sait Tanış Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştirilen tanıtım gecesi ve söyleşiyle tanıtıldı.

Katılım

Şair Ercan Yılmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye, konuşmacı olarak Edebiyat Profesörü Mustafa İsen, Şair Yılmaz Güney, Hikâyeci Necati Mert, Karikatürist Osman Suroğlu, Fotoğraf Sanatçısı Servet Sezgin ve Edebiyat Profesörü Engin Yılmaz’ın yanı sıra Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, çok sayıda şair, yazar, sanatçı ve edebiyatsever de katıldı.

Son bölümde

Söyleşinin ardından gerek Fahri Tuna’ya, gerek diğer konuşmacılara yöneltilen sorularla ilerleyen gecenin son bölümünde Tuna kitaplarını imzalarken, söyleşiyi düzenleyen TYB Sakarya Şubesi Başkanı Rüstem Budak ve yönetimiyle, geceye katılanlara ayrı ayrı teşekkür etti.

 

23 Temmuz 2015 , Perşembe Bu haber toplam 929 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 



SAKARYASPOR PUAN DURUMU