AK Parti sahadan çıkmıyor24 Temmuz 2015, Cuma

Mahalleler
Milletvekili Mustafa İsen, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın, İlçe Başkanı Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yenigün ve Yağcılar Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle hasbıhal etti. 

Ulaşılabilir
Milletvekili Mustafa İsen ve İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı mahalle sakinleri yoğun ilgiyle karşıladı. İlçe Başkanı Mustafa Ak, her zaman seçime hazır bir parti olmanın birincil nedeni sahalarda olmak olduğuna vurgu yaparak, “Teşkilatı olarak ve AK Parti olarak her zaman hazırız. Her zaman hazır olmanın en önemli nedeni sahalarda, sokaklarda, mahallelerde, köylerde her daim vatandaşın yanında olmak, ulaşılabilir olmaktan geçiyor. Bizlerde, Vekillerimizle, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçe Yöneticilerimiz, Mahalle temsilcilerimiz ve Mahalle yönetimlerimizle her zaman vatandaşımızın yanındayız. Sahalardan hiç ayrılmadık” şeklinde konuştu.

Koalisyon
Milletvekili Mustafa İsen’in mahallelerini ziyaretlerinden memnun olan vatandaşlar gündemde olan konularla ilgili olarak Milletvekili İsen’e sorular sordular. Koalisyon ve erken seçim üzerine gelen sorulara Milletvekili İsen “Şuan ben her iki ihtimalide yüzde elli yüzde elli görüyorum. İlçe Başkanımızın dediği gibi seçime her zaman hazır olan bir partiyiz. Çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz” dedi.

 

Bu haber toplam 955 defa okundu.