Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

Büyükşehir eğitiyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim programları devam ediyor.

Bu kapsamda Maliye Bakanlığı Devlet Bütçe Uzmanı Hakan Dilmen’in konuşmacı olarak katıldığı eğitim programı Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Daire başkanları, şube müdürleri ve Büyükşehir personelinin yoğun katılımları ile düzenlenen seminerde 5018 sayılı kanun uygulamaları, iş kontrol ve ön mali kontrol, bütçe stratejik planlama ve performans yönetimi ile ilgili konular masaya yatırıldı. Yapılan açıklamada, hizmet içi eğitim seminerlerinin belli aralıklar ile gerçekleştirilmeye devam edeceği ifade edildi.

24 Temmuz 2015 , Cuma Bu haber toplam 834 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU