Günün Tarihi:23 Nisan 2021

İnşaatçılara levha uyarısı!


Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, ilçede inşaat sektörü ile iştigal eden mimar, müteahhit ve mühendislerden oluşan sektör temsilcileri ile birlikte bir araya geldi, görüş alışverişinde bulundu.

Deprem fobisi
Kendilerinin kamu olarak  inşaat sektörü temsilcilerinin de bireysel  ticaret anlayışı ile ilçeye hizmet verdiklerini dile getiren Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,”İlçemize vermiş olduğunuz hizmet ilçenin görselliğine  görsellik katmaktadır.  Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapmış olduğunuz konutlar ilçe halkını deprem fobisinden kurtarmaktadır. Bizlerde kamu olarak takibini yapmaktayız.  Sizler bir anlamda yaptığınız hizmet karşılığını parasal olarak yaparken, bizlerde halkımıza ve ilçemize hizmet yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diyerek, inşaat sektörü temsilcilerine teşekkür etti.

Hafriyatlar
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müteahhitlerin inşaat hafriyatlarının kaldırılmasında belediye olarak ekonomik katkı anlamında üzerlerine düşeni yapacaklarının altını çizen Püsküllü, “İnşaat sahalarında bazen resmi olması gereken bildirim levhalarının bulunmadığına şahit oluyoruz. Lütfen bu eksikliği gideriniz. Kimsenin aklında soru işareti oluşturmayınız. Çalışma alanlarınızdan çıkan hafriyatlar için sizlere döküm alanını belediye olarak bizler gösteriyoruz. Belki sizler inşaat bitiminde tekrar peyzaj düzenlemesinde kullanırız amacı ile çıkardığınız hafriyatı inşaat yakınında biriktiriyorsunuz ancak bunlar çirkin görüntü oluşturuyor. Bunlara dikkat etmelisiniz ve bize de yardımcı olmalısınız” dedi.
 

25 Temmuz 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 812 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU