Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Bisikletli eylem Sakarya’da


Memur-Sen'e bağlı Büro Memur-Sen üyesi grup, toplu iş sözleşmesi görüşmeleri öncesi taleplerini duyurabilmek amacıyla Balıkesir'den başlattıkları bisikletli eylem kapsamında ilimize ulaştı.

3 Ağustos

Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü bahçesine bisikletleriyle gelen grubu, Memur-Sen'e bağlı sendikaların kentteki üyeleri karşıladı. Büro Memur-Sen Sakarya Şube Başkanı Cemal Akyol, yaptığı basın açıklamasında, toplu sözleşme görüşmelerinin 3 Ağustos'ta başlayacağını söyledi.

Vargücümüzle

Büro, bankacılık ve sigortacılık hizmet kolundan, 57 kurumdaki 300 bin memuru temsilen toplu sözleşmeye Büro Memur-Sen'in de katılacağını belirten Akyol, sendikanın tüm üyeleri ve ailelerinin kazanımları ile refah seviyelerini artırmak amacıyla var güçleriyle mücadele edeceklerini dile getirdi.

Ankara’ya

Bisikletli grup, Sakarya'nın ardından Düzce ve Bolu güzergahını takip ederek Ankara'ya ulaşacak ve 1 Ağustos'ta Güven Park'taki basın açıklamasına katılacak.

29 Temmuz 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 950 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU