Günün Tarihi:28 Şubat 2021

TÜMSİAD’dan hayırlı olsun ziyareti


Sakarya Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği, Sakarya Erzurumlular Derneğinin yeni yönetimini ziyaret etti.

Erzurumlular

Sakarya Erzurumlular Derneği oluşan yeni yönetimi ziyaretleri kabul etmeye başladı. Sakarya’nın kültür dernekleri arasında önemli bir yer teşkil eden ve üye bazından önemli bir sosyal ve kültür derneği hüviyetinde bulunan Sakarya Erzurumlular Derneği Başkan Abdurrahman Polat ve Yönetim Kurulu, Tüm sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD)’ı Dernek hizmet binasında ağırladı. TÜMSİAD Başkanı Murat Kesik ve yönetim kurulu üyelerini Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat ve yönetim kurulu karşıladı.

Türkiye mozaği

Samimi sohbetlerde bulunan ve ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat, TÜMSİAD’ın faaliyetlerini ve etkinliklerini yakından takip ederek takdirle karşıladıklarını ifade etti. Ortak çalışma ve projelere de imza atmaya hazır olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Polat “Derneğimiz bünyesinde çeşitli iş adamları derneklerine üye olan arkadaşlarımız mevcut. Bizim. Sakarya, Türkiye’mizin bir mozaiği durumunda. Bizler bu coğrafya da hep birlikte kardeşçe yaşıyoruz” dedi.

Teşekkür

Hoşgörü ve anlayış içinde STK’lar olarak sık sık bir araya gelmenin çok fayda sağlayacağının altını çizen Başkan Murat Kesik “Samimi ziyarette kendimizi dernek üyesi gibi hissettik. Erzurumluların samimiyetini ve güzelliğini bir kez daha anladık. Kendilerine teşekkür ediyorum. TÜMSİAD herkese kucak açmıştır. Kapımız tüm dürüst ve hakkıyla ticaret yapan iş adamlarına açıktır.  Aramızda Erzurumlular Derneğinin iş adamlarını da görmek isteriz” şeklinde konuştu.

 

30 Temmuz 2015 , Perşembe Bu haber toplam 948 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU