Günün Tarihi:25 Ekim 2020

AGD öğrencileri karşılıyor


Sakarya Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Sakarya Üniversitesine ilk kez gelen öğrencileri en iyi şekilde karşılıyor.

20 bin öğrenci
AGD Sakarya Şubesi Üniversite Komisyonu, SAÜ’ye kayıt yaptırmaya gelen öğrencileri, “Üniversitede yalnız değilsiniz. Çünkü AGD var” sloganıyla karşılıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan AGD Üniversiteler Başkanı Fatih Söylemez, “Bizler hakkin hakim olması, gençlerin seviyeli, seciyeli, ahlaklı, kaliteli, kariyerli yetişmesi için gece gündüz demeden gençlere hizmet eden bir gençlik hareketiyiz. İşte bu bağlamda Sakarya’mıza gelen üniversiteyi yeni kazanan 20 bin öğrencimizi karşılamak ve onları yalnız bırakmamak için çalışmaya yapıyoruz” dedi.

Burs imkanı
Öğrencilere rehberlik hizmetlerini en iyi sunmak için efor sarf ettiklerini belirten Başkan Söylemez, “Öğrencilerimize gerek barınma ve yurt imkanları sağlayarak, gerekse burs imkanı sağlayarak onlara destek olmaya çalışacağız. Sakarya’ya gelip bizi arayan bütün gençlerimizi oldukları yerden alıp, onlara her türlü yardımı yapıyoruz. Bir nebzede olsa onları yalnız bırakmıyoruz. Ve döndüklerinde iyi ki AGD vardı demelerini istiyoruz” dedi.

Boş vakit yok
Başkan Söylemez, “Yıl içerisin de yapmış olduğumuz birçok etkinlikle öğrencilerimiz okul hayatında boşa vakit geçirmelerini engellemiş oluyoruz. Kimi zaman kültürel gezilerle, kimi zaman sosyal faaliyetlerle, konferanslar, panel ve eğitimlerle, kimi zamanda kitap okumaları, spor ve çeşitli kurslarla öğrencilerimizin bir yılını boş geçirmeden dolu dolu ve hayatına bir çok şey katmasını sağlıyoruz” diye konuştu.

6 Ağustos 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1070 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU